Religion.in.ua > Україна > В Україні заборонили книгу "Диалог с грядущим русским царем", співавтором якої є громадянин РФ, що видає себе за нащадка царської родини Романових

В Україні заборонили книгу "Диалог с грядущим русским царем", співавтором якої є громадянин РФ, що видає себе за нащадка царської родини Романових


1 10 2018
СБУ припинила поширення книги антиукраїнського змісту "Диалог с грядущим русским царем", яку розмістили в електронному маркеті Google Play житель Кропивницького та громадянин Росії, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Кr.depo.ua.

Правоохоронці встановили, що авторами електронного видання є один із мешканців Кропивницького та громадянин Росії, який видає себе за нащадка царської родини Романових. У тексті автори популяризують Російську імперію та спростовують існування України як окремої суверенної держави.

З метою правового регулювання та застосування адміністративно-правових санкції співробітники спецслужби повідомили Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

В Україні заборонили книгу "Диалог с грядущим русским царем", співавтором якої є громадянин РФ, що видає себе за нащадка царської родини Романових

Відповідно до наказу Держкомтелерадіо, затвердженого постановою КМУ від 05.04.2017 № 253 вказане видання внесено до Переліку книжкових видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягань на права і свободи людини.

Зараз проводяться заходи щодо недопущення подальшого поширення співавторами ідей порушення територіальної цілісності України.


Повернутися назад