Religion.in.ua > Україна > У Національній філармонії України виконають "Музичне Євангеліє від Й. С. Баха"

У Національній філармонії України виконають "Музичне Євангеліє від Й. С. Баха"


1 10 2018
3 жовтня в Національній філармонії України Наталія Сікорська (клавесин) виконає "Музичне Євангеліє від Й. С. Баха", повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".
Свій проект коментаує сама Наталія Сікорська: "В клавесинній спадщині є автори і твори, до яких все життя наближаєшся, повертаєшся, прагнеш досягти їхньої висоти і дійти суті. Серед них твори Й.С. Баха посідають особливе місце. Моя цьогорічна програма - це втілення давніх мрій і спроб, результат багаторазових підходів, і водночас виклик і перевірка власної впевненості у своїй виконавській вірі, яка веде мене вже 25 років. Сьогодні я не знаходжу в репертуарі настільки ж актуального етичного і естетичного меседжу, який ми отримуємо через клавірну творчість Баха, його персональну духовну "захалявну книжечку". В ній багато болю, але направляє музичну думку неймовірно потужна надія, розрада та втіха. Сучасний світ, як я відчуваю, дуже потребує маніфесту, подібного до Благої Вісті, що направляла, створювала невидимий ґрунт для духовного розвитку і постійного відновлення європейської культури, а навіть фізичного виживання поколінь і поколінь впродовж двох тисяч років. Для мене, як і для більшості музикантів світу, твори Баха є своєрідним духовним заповітом, Євангелієм від наймудрішого музиканта в осягненому нами історичному просторі".

Програма:

Й. С. Бах – Sinfonia з Партити до мінор, BWV 826
– Sinfonia триголосна мі-бемоль мажор, BWV 791
– Токата соль мінор, BWV 915
– Капричіо «На від’їзд милого брата»
сі-бемоль мажор, BWV 992
Й. С. Бах – Французька увертюра сі мінор, BWV 831 (І частина)
– Двоголосна інвенція ля мажор, BWV 783
– Арія з варіаціями в італійській манері, BWV 989
– Концерт в італійському стилі фа мажор, BWV 971
Поезії Г. Сковороди, І. Мазепи, Л. Барановича
читає Олександр Рудько

Вартість квитків - 70-250 грн. Квитки продаються у касі філармонії - (044) 278-16-97, в театральних касах м. Києва та онлайн


Повернутися назад