Religion.in.ua > Україна > Американський вчений прочитає у Києві лекцію “Наука та християнська віра: конфлікт, контакт чи конвергенція?”

Американський вчений прочитає у Києві лекцію “Наука та християнська віра: конфлікт, контакт чи конвергенція?”


8 10 2018
16 жовтня у Києві відбудеться публічна лекція Кенелла Туріяна - Ph.D. у механіці та аерокосмічних науках, лектор-професора в Американському університеті Вірменії. Туріян виступить на тему “Наука та християнська віра: конфлікт, контакт чи конвергенція?”. Під час презентації спікер представить власне бачення сучасних стосунків між богослов’ям та науковим знанням, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".
Організатори події - Християнський центр “Реаліс” та Campus Ukraine.

Відвідати лекції Кенелла Туріяна запрошують студентів українських ВНЗ, представники ЗМІ, релігієзнавців, богословів та осіб, які цікавляться сучасною апологетикою та історією стосунків християнської віри та актуальної науки.

Вхід вільний.

Місце проведення: Student Prostir (вул. М. Максимовича 3г, кв. 475-476; 5 хв. від м. Васильківська). Початок о 18.30.

Контактна особа: Олексій Гордєєв (096 951 91 28, gordyeyev.oleksiy@gmail.com). Також додаткова інформація доступна у офіційному івенті в Facebook.

Кенелл Турьян (Kenell J. Touryan) здобув освіту в Університеті Південної Каліфорнії (бакалавр та магістр наук (BS, MS, 1957-1959) та Пристонському університеті (Ph.D. у механіці та аерокосмічних науках). Працював головним аналітиком з питань технологій у Національній лабораторії відновлювальної енергетики (г. Голден, шт. Колорадо, 1978-2008), віце-президентом з питань досліджень та розвитку в Американському університеті Вірменії (м. Єреван, з березня 2004 по червень 2011). З червня 2011 по нинішній час він працює лектором-професором у Американському університеті Вірменії (ВНЗ, афілійоване з Університетом Каліфорнії). Автор понад 90 публікацій у наукових журналах та книги “Мотузок, сплетений з багатьох ниток: заснована на доводах оцінка претензій християнства на істину” (“A Cord of Multiple Strands: An Evidence-Based Assessment of Christian Truth Claims”; 2011 рік, “Блек Лейк Пресс”), у якій він надав докази цілісності християнської віри, використовуючи аргументи з фізичного світу, природи, історії та археології та акцентуючи увагу на єдності віри та розуму. Лектор з питань взаємин науки та християнської віри. Служив у опікунських радах Християнського університету Колорадо, World Vision US та Вірменського політехнічного інституту.

Християнський центр «Реаліс» - міжконфесійна організація, місія якої - будівництво мостів між Церквою та громадськістю й сприяння якісному діалогу між ними, а також комунікація світському суспільству християнських цінностей. Додаткова інформація про ХЦ “Реаліс” доступна на офіційному веб-сайті та його сторінках у Facebook та Telegram.

Campus Ukraine - студентський рух, який діє в Україні майже 30 років. Основна місія - духовно-просвітницька діяльність серед студентів. Організація вірить, що зміни в суспільстві починаються зі зміни світогляду його майбутніх лідерів.  Додаткова інформація про Campus Ukraine доступна на офіційному веб-сайті та сторінках організації у Facebook.


Повернутися назад