Religion.in.ua > Україна > Президент привітав патріарха Філарета з 23-річчям інтронізації

Президент привітав патріарха Філарета з 23-річчям інтронізації


24 10 2018
Президент привітав патріарха Філарета з 23-річчям інтронізаціїПрезидент Петро Порошенко зустрівся з архієреями Української Православної Церкви Київського Патріархату і привітав предстоятеля УПЦ Київського Патріархату патріарха Філарета з 23-ою річницею інтронізації. Зустріч відбулася 21 жовтня в Патріаршій резиденції в Києві, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Сerkva.info.

Глава держави подякував патріарху Філарету за багаторічну службу і його зусилля щодо створення єдиної помісної Православної Церкви України.

Патріарх Філарет також висловив вдячність за привітання та невтомні зусилля президента, спрямовані на отримання Українською Церквою томосу Вселенського патріарха про автокефалію.

«Держава не втручається у справи Церкви, але підтримує наше прагнення мати Томос - і ми вдячні Вам за це», - зазначив предстоятель Київського Патріархату.






Повернутися назад