Religion.in.ua > Україна > Архієпископ УАПЦ освятив каплицю при Житомирській дитячій лікарні

Архієпископ УАПЦ освятив каплицю при Житомирській дитячій лікарні


15 11 2018
8 листопада архієпископ Житомирський і Поліський Володимир звершив чин освячення каплиці на честь ікони "Спаситель благословляє дітей" при Житомирській міській дитячій лікарній. Відродження каплиці та освячення стало результатом спільних зусиль керівництва Житомирської дитячої міської лікарні та Житомирської єпархії УАПЦ, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УАПЦ.

За богослужінням молилися священики Житомирської єпархії. Духовне дійство зібрало чимало мешканців Житомира та Житомирської області. Звершувати богослужіння та таїнства в лікарняній каплиці буде клірик Житомирської єпархії ієрей Юрій Віг.

У числі тих, хто молився за богослужінням були заступник головного лікаря Житомирської міської дитячої лікарні Світлана Довгаль та медичний персонал.

У своїй проповіді архієрей звернувся до пастви зі словами привітання. Зокрема, сказав: "Маємо знати що вже тут була лікарняна каплиця, але при комуністичному режимі вона була ліквідована. Тому завдячуючи Господу ми в сьогоднішній цей святковий день її відродили".

Коментуючи подію, настоятель-ієрей Юрій Віг сказав, що "каплиця досить світла і простора, тому в ній буде зручно навіть здійснювати різні таїнства".

Владика Володимир вручив письмові архієрейські грамоти меценатам-благодійникам, а також заступнику головного лікаря Світлані Довгаль та трудовому колективу дитячої лікарні.


Повернутися назад