Religion.in.ua > Україна > ПЦУ освячує нові культові споруди на Київщині та Луганщині

ПЦУ освячує нові культові споруди на Київщині та Луганщині


10 01 2019
ПЦУ освячує нові культові споруди на Київщині та Луганщині29 грудня 2018 р. намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря ПЦУ архієпископ Вишгородський Агапіт звершив літургію у храмі святого праведного Петра Калнишевського в місті Біла Церква на Київщині. Також 19 грудня на території військового госпіталя міста Сєвєродонецька Луганської області відбулося освячення новозбудованої каплиці ПЦУ, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Сerkva.info.
Святкова літургія у храмі святого праведного Петра Калнишевського в місті Біла Церква завершилося на вулиці чином освячення новозбудованої дзвіниці, накупольного хреста та дзвонів.

Крім того, днями на території військового госпіталя міста Сєвєродонецька Луганської області відбулося освячення новозбудованої каплиці ПЦУ для духовних потреб військовослужбовців та всіх бажаючих.
ПЦУ освячує нові культові споруди на Київщині та Луганщині

Чин освячення каплиці звершив єпископ Луганський і Старобільський Афанасій, ієрарх колишньої УПЦ КП.

Ця подія відбулася у день пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця. Військовослужбовці, капелани, волонтери висловили подяку ГО "Самооборона Верховинського району" та ДП "Гринявське лісове господарство" Івано-Франківської області за будівництво цієї каплички на сході України.


Повернутися назад