Religion.in.ua > Україна, Світ, Діаспора > Міністр закордонних справ України відвідав разом з донбаськими дітьми греко-католицький храм у Вільнюсі

Міністр закордонних справ України відвідав разом з донбаськими дітьми греко-католицький храм у Вільнюсі


16 01 2019
10 січня 2019 року міністр закордонних справ України Павло Клімкін розпочав свій робочий візит до Литовської Республіки з відвідання Пресвятої Трійці УГКЦ м. Вільнюса, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Відбулася дружня зустріч Павла Клімкіна з активом української громади м. Вільнюса, учнями українського класу міжнародної школи «Вільнюський литовський дім», які прибули до Литви з підконтрольної уряду України території у Донецькій та Луганській областях, та повний учбовий рік навчаються у Литві за підтримки уряду Литовської Республіки. У зустрічі взяли участь посол України в ЛР Володимир Яценківський з дружиною та представники МЗС ЛР.

Відбулася молитва за Україну, яку провів отець-настоятель Вінкентій Пелих, а також оглядова екскурсія по церкві та території василіянського монастиря св. Йосафата, де вона розташована.

Міністр оглянув також тематичні фотовиставки, які, за сприяння Посольства України в Литві, було підготовлено та розміщено у будівлі Церкви до Дня Збройних Сил України: «Віра в умовах бойових дій» та «Світ, що ми захищаємо».


Повернутися назад