Religion.in.ua > Україна > ІІ Міжнародний відкритий екуменічний чемпіонат України з шахів відбудеться у Львові

ІІ Міжнародний відкритий екуменічний чемпіонат України з шахів відбудеться у Львові


16 01 2019
ІІ Міжнародний відкритий екуменічний чемпіонат України з шахів відбудеться у ЛьвовіДуховенство різних християнських конфесій запрошують до участі у ІІ Міжнародному відкритому екуменічному чемпіонаті України з шахів серед духовенства. Змагання відбудеться 16 лютого в приміщенні Львівського державного університету фізичної культури. Турнір організовують Центр душпастирства розвитку фізичної культури і спорту Львівської архієпархії УГКЦ, та Львівська міська федерація шахів, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Як повідомляють організатори, змагання проводять з метою підняття патріотичного духу, популяризації шахів, налагодження дружніх відносин між духовенством з різних регіонів України та сусідніх країн, вдосконалення спортивної майстерності.

«Цьогорічні змагання приурочуємо до 5-ї річниці вшанування подвигу учасників Революції Гідності, та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, — зазначив о. Михайло Цегельський, керівник Центру душпастирства розвитку фізичної культури і спорту Львівської архієпархії УГКЦ. — Проведення турніру передбачає налагодження співпраці з християнськими спільнотами різних єпархій у сфері спорту, культури і освіти. Сьогодні одним із найважливіших засобів покращення якості життя та здоров’я молоді є заняття фізичним вихованням та спортом. Зокрема, своїм прикладом хочемо заохотити молодь до фізичної культури, а відтак сприяти більш ефективному розвитку спорту в нашій країні».

До участі у змаганнях запрошуються священики, диякони, семінаристи, монахи, монахині  від УГКЦ, РКЦ, ПЦУ, протестантських церков, юдеїв з України, а також представники духовенства (християнських церков та юдеїв) з інших країн світу.

Турнір відбудеться за швейцарською системою в 9 турів. Контроль часу: 10 хвилин + 5 секунд за кожен зроблений хід. Переможців змагань визначатимуть за найбільшою кількістю набраних очок. За однакової кількості набраних очок, місця визначатимуть за додатковими показниками (Бухгольц, Середній Бухгольц, кількість перемог). Головний суддя — міжнародний арбітр ФІДЕ Олександр Прохоров.

Реєстрація учасників триває до 15 лютого 2019 року.


Повернутися назад