Religion.in.ua > Україна > Баптисти проведуть у Дніпрі форум із служіння дітям і підліткам

Баптисти проведуть у Дніпрі форум із служіння дітям і підліткам


12 02 2019
Баптисти проведуть у Дніпрі форум із служіння дітям і підліткам16 лютого у Дніпрі відбудеться Форум Денних центрів «Торкаючись сердець». Мета заходу - допомогти дітям з родин зі складними життєвими обставинами не стати дітьми вулиці або опинитися в інтернатних установах, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт баптистів України.

Теми семінарів:

    Денний центр від А до Я для тих, хто починає це служіння. Промовець: Анна Сладь, прийомна мама 10-ти дітей. Координатор денних центрів в Житомирській обл. від місії «Молодь для Христа». Досвід відкриття і роботи у ДЦ понад 10 років.

    Подолання девіантної поведінка дітей (неадекватна поведінка, відхилення від норми). Промовець: Надія Гуляєва, координатор ДЦ у Дніпрі, психолог. Досвід роботи з сиротами понад 10 років. Лідер адаптаційного центру для сиріт, служитель міжнародної місії «Агапе».

    Робота з батьками тих дітей, що відвідують Денний центр. Промовець: Людмила Кашуба, координатор денних центрів в Україні (Центральний, Східний і Південний регіони) від місії «Молодь для Христа», досвід відкриття і роботи в ДЦ понад 10 років.

    Робота з фінансовими партнерами. Промовець: Олександр Дубінін, національний директор місії «Молодь для Христа».

    Взаємодія з державними органами влади та міжнародними організаціями, написання проектів. Промовець: Дмитро Матюхін, керівник комітету соціального служіння Всеукраїнського союзу церков ЄХБ, директор громадської організації «Міський центр допомоги» у м. Запоріжжя.

Захід проходитиме за адресою: вул. Дегтярьова 39, Центральна церква ЄХБ. Початок о 10:00.


Повернутися назад