Religion.in.ua > Україна > Монахів греко-католиків Закарпаття навчали комунікації для євангелізації: «Як говорити про Церкву та християнство в інтернеті зрозумілою мовою»

Монахів греко-католиків Закарпаття навчали комунікації для євангелізації: «Як говорити про Церкву та християнство в інтернеті зрозумілою мовою»


18 02 2019
Монахів греко-католиків Закарпаття навчали комунікації для євангелізації: «Як говорити про Церкву та християнство в інтернеті зрозумілою мовою»14 лютого з нагоди Дня Богопосвяченого життя у єпископській резиденції в місті Ужгороді відбулася зустріч монашества Мукачівської греко-католицької єпархії. Після святкової літургії зустріч мала формаційний характер і головним доповідачем на ній була Олена Кулигіна - журналіст, редактор та PR-менеджер, яка викладає комунікації в Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського (Київ), повідомляє "Релігія в Україні".
Олена Кулигіна поділилася з присутніми своїм досвідом праці у різних церковних структурах, а також зокрема висвітлила тему «Комунікація для Євангелізації: як говорити про Церкву та християнство в інтернеті зрозумілою мовою», у якій дала практичні поради поширення Божого Слова у соціальних мережах та знаходити свого читача, пише на у Фейсбуці о. Теодор Мацапула, синкел у справах монашества Мукачівської греко-католицької єпархії.

На завершення зустрічі всіх богопосвячених осіб благословив владика Ніл.


Повернутися назад