Religion.in.ua > Україна, Світ, Діаспора > В Констатнинополі звершили літургію на увічнення пам’яті Небесної сотні

В Констатнинополі звершили літургію на увічнення пам’яті Небесної сотні


27 02 2019
В Констатнинополі звершили літургію на увічнення пам’яті Небесної сотні24 лютого у найбільшому місті Туреччини Стамбулі з благословення Вселенського патріарха Варфоломія відслужили літургію на увічнення пам’яті героїв Небесної сотні, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на "Радіо Свобода".

Службу провели у храмі Святого Миколая у стамбульському районі Фатіх. Цей православний храм розташований у кварталі Фанар (Фенер), недалеко від комплексу будівель Вселенського Патріархату.

«Участь у богослужінні взяли представники генконсульства України у Стамбулі та українська громада. Українська громада подарувала Храмові «Ангели пам’яті», виготовлені дітками в Українській суботній школі», – мовиться у повідомленні генерального консульства України у Стамбулі.

Цими днями сповнюється п’ять років від часу лютневих днів 2014 року, коли внаслідок обстрілів із боку силовиків загинули понад сто учасників Революції гідності, яких згодом назвали Небесною сотнею. Вшанування їхньої пам’яті відбувається в Україні і у світі.


Повернутися назад