Religion.in.ua > Україна > Військовослужбовці виграли у семінаристів УГКЦ змагання у грі «Що? Де? Коли»

Військовослужбовці виграли у семінаристів УГКЦ змагання у грі «Що? Де? Коли»


14 03 2019
9 березня, з ініціативи Центру душпастирювання військовослужбовців (ЦДВ) у Львівській духовній семінарії Святого Духа УГКЦ відбулася інтелектуальна гра між військовослужбовцями та семінаристами «Що? Де? Коли». За кубок боролися учасники з чотирьох команд - Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, 2-ї Галицької бригади військової частини 3002 Національної гвардії України, Військової частини А1587 та Центру душпастирювання військовослужбовців, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Дійство розпочався з молитви, яку очолив духівник ЦДВ о. Іван Глова та капелани Національної академії сухопутних військ о. Андрій Хомишин та диякон Юрій Балух. Після молитви в семінарійному храмі та вступного слова учасники перейшли в конференц-зал, де розпочали змагання.

Гра складалася з трьох блоків: блоку загальних питань, блоку питань військової тематики і блоку релігійних питань. Під час гри були перерви. На перервах семінаристи проводили гостям екскурсії семінарією та спілкувалися з військовими за кавою. Також сюрприз чекав гостей по завершенні змагань – виступ семінарійного гурту «Sofiband».

Перемогли в грі представники Національної академії сухопутних військ, які проявили високий рівень знань в усіх трьох блоках. Друге місце посіла команда Центру душпастирювання військових, третє – команда військової частини А1587.


Повернутися назад