Religion.in.ua > Україна > В Ірпінській семінарії баптистів відбувся один із найбільших випусків

В Ірпінській семінарії баптистів відбувся один із найбільших випусків


28 05 2019
В Ірпінській семінарії баптистів відбувся один із найбільших випусківЦього року в Ірпінській біблійній семінарії (Київська обл.) понад 200 семінаристів підійшли до завершення навчання. Це один із найбільших випусків за час існування семінарії. 10 травня в семінарії відбулася перша хвиля великої випускної кампанії, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт баптистів України.

111 студентів, випускники двох навчальних програм – «Пасторське служіння» та «Церковне служіння» отримали сертифікати та свідоцтва

Випускники свідчили, що навчання за даними програмами, мало для них велику практичну цінність. У святкуванні взяли участь гості та родичі випускників. Серед почесних гостей були голова Опікунської ради ІБС Володимир Шемчишин та пастори київських церков.






Повернутися назад