Religion.in.ua > Україна > Дніпропетровщина має 12 вулиць на честь "Праведників народів світу"

Дніпропетровщина має 12 вулиць на честь "Праведників народів світу"


21 06 2019
Дніпропетровщина має 12 вулиць на честь "Праведників народів світу"11 червня Новомосковська міська рада (Дніпропетровська обл.) ухвалила рішення про перейменування вулиці Шмідта на вулицю Наталії Левченко, яка визнана в Ізраїлі "Праведницею народів світу", повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Тkuma.dp.ua.

Напередодні Новомосковською міською радою (Дніпропетровська обл.) було опубліковано проект рішення "Про перейменування вулиці у місті Новомосковську".

Відповідно до нього, розглянувши листа Українського Інституту вивчення голокосту «Ткума» («Відродження»), враховуючи протокол громадського обговорення з питання перейменування вулиці Шмідта м. Новомосковськ, Новомосковська міська рада вирішила перейменувати вулицю Шмідта у м. Новомосковську на вулицю Наталії Левченко, уродженки Новомосковська, яка під час нацистської окупації врятувала від загибелі єврея Леоніда Гольверка.

У 1996 р. подвиг Наталії Левченко був вшанований державою Ізраїль, що надала їй почесне звання Праведниці народів світу.

28 травня 2019 р. Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» відвідав Сергій Левченко – син Наталії Василівни Левченко.

На сьогодні у Дніпропетровській області вже 12 вулиць були названі на честь справжніх героїв - Праведників народів світу.


Повернутися назад