Religion.in.ua > Україна > На Волині протестанти УПЦ (МП) перекрили дорогу та звернулись до влади

На Волині протестанти УПЦ (МП) перекрили дорогу та звернулись до влади


11 07 2019
На Волині протестанти УПЦ (МП) перекрили дорогу та звернулись до влади3 липня 2019 року представники релігійної громади УПЦ (МП) в селі Нуйно Волинської області перекрили сільську дорогу, щоб привернути увагу влади до порушення їх конституційних прав, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

«Ми домовилися, подали заяву в районну адміністрацію, начальнику поліції, що ми проведемо мирний мітинг, метрів за 100 від того місця, де можна об’їхати. Письмові заяви подали, главі повідомили усно», – розповіла Людмила, одна з учасниць мітингу, який сайт УПЦ (МП) називає "молитовним стоянням".

За її словами, акція на дорозі почалося о 9 ранку і тривало близько 3-х годин, машини «Швидкої допомоги», рейсові автобуси та по 5 машин пропускали щогодини.

Таким чином парафіяни УПЦ (МП) спробували привернути увагу влади і громадськості "до беззаконня, яке відбувається в селі: активісти ПЦУ відібрали і Свято-Преображенський, і Свято-Покровський храми канонічної Церкви, а людям тепер немає де молитися", пише сайт УПЦ (МП).

Віруючі зверталися до сільського голови і в правоохоронні органи, однак їхні численні звернення так і не викликали "адекватної реакції чиновників і МВС".


Повернутися назад