Religion.in.ua > Україна > Мусульманин збирає гроші на підтримку проєкту шпиталю ім. митрополита А. Шептицького

Мусульманин збирає гроші на підтримку проєкту шпиталю ім. митрополита А. Шептицького


15 10 2019
Мусульманин, проповідник, ініціатор багатьох культурно-просвітницьких заходів шейх Тарик Сархан бере участь у марафоні, організованому «Українською біржею благодійності» (UBB). Шейх планує зібрати 10 тис. гривень на підтримку проєкту «Якісна медицина в українські села», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Іslam.in.ua.

«Біжу на підтримку якісної медицини в селі, бо розумію гостру потребу мешканців у такому проєкті», — каже Тарик Сархан.

Унікальність «Української біржі благодійності» полягає в тому, що тут може допомагати кожен, з будь-якої частини світу: з Києва, Львова, Брюсселя чи Сіднея. У найзручніший спосіб та в найзручніший час.

Засновник проєкту «Якісна медицина в українські села» — БФ шпиталь ім. митрополита А. Шептицького. «Обдумуючи наш проєкт, ми чітко знали, для чого й для кого ми його організуємо. Спостереження лікарів, що пацієнти з сільської місцевості мають більші проблеми зі здоров’ям, спонукало адміністрацію шпиталю створити нову медичну програму, яка дозволила б сільському населенню своєчасно виявляти захворювання, а також мотивувати селян до більш відповідального ставлення до профілактики захворювань, — йдеться на інтернет-сторінці фонду. — Наш колектив вирішив: якщо пацієнт не їде до лікаря, то лікар має прийти до пацієнта!».


Повернутися назад