Religion.in.ua > Україна > Соціальне підприємство греко-католиків допомогло відкрити новий пункт невідкладної медичної допомоги на Тернопільщині

Соціальне підприємство греко-католиків допомогло відкрити новий пункт невідкладної медичної допомоги на Тернопільщині


11 11 2019
Соціальне підприємство греко-католиків допомогло відкрити новий пункт невідкладної медичної допомоги на Тернопільщині8 листопада у селі Сапова (неподалік від Зарваниці, що на Тернопільщині) відбулося відкриття оновленого пункту тимчасового базування надання медичної допомоги, який спільними зусиллями голови Золотниківської об’єднаної територіальної громади Данила Бугая та соціального підприємства греко-католиків «Зарваниця АГРО» було перенесено та капітально відремонтовано, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

У заході взяли участь ректор Марійського духовного центру УГКЦ, засновник соціальних підприємств у Зарваниці о. м. Володимир Фірман, а також представники місцевої влади, медики та жителі села. Парох церкви Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ (с. Сапова) о. Януарій Твердун відслужив чин освячення та благословення нового приміщення. Після цього о. Володимир висловив сподівання, що така діяльність служитиме прикладом для свідомих громадян, які готові брати відповідальність та створювати свої благодійні проєкти. Заступниця голови Золотниківської ОТГ Ольги Кузьменюк запевнила селян у подальшій співпраці та підтримці зі сторони громади.

У Сапові (як і в більшості маленьких сіл) проживають переважно люди похилого віку, які не мають можливості часто відвідувати районні чи місцеві лікарні для отримана допомоги. Саме тому, щоб краще дбати про їхнє здоров’я та надавати більш якісні медичні послуги, було відновлено та оснащено нове приміщення пункту невідкладної медичної допомоги.


Повернутися назад