Religion.in.ua > Україна > На 20-річчі київської церкви «Ранкова Зірка» вручили дипломи переможцям Всеукраїнського конкурсу сатири і гумору

На 20-річчі київської церкви «Ранкова Зірка» вручили дипломи переможцям Всеукраїнського конкурсу сатири і гумору


4 12 2019
На 20-річчі київської церкви «Ранкова Зірка» вручили дипломи переможцям Всеукраїнського конкурсу сатири і гумору30 листопада київська церква «Ранкова Зірка» відсвяткувала 20-ту річницю від дня свого заснування. На святковому служінні відбулося кілька нагороджень, які провів старший пастор церкви Костянтин Шаповалов, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на організаторів події.
Багато привітань пролунало на адресу церкви та її пасторів Костянтина і Світлани Шаповалових від гостей, з якими пов'язує багаторічна дружба та проекти, які церква реалізує в суспільстві.

Членам церкви були вручені ювілейні медалі, присвячені 20-й річниці церкви. Пастор церкви «Блага звістка» з м. Покровське Дніпропетровської області Олександр Мікулін був нагороджений за багаторічне служіння Господу орденом «500 років Реформації», який був заснований у 2009 р. Спілкою християнських письменників України (її очолює старший пастор церкви «Ранкова Зірка» Костянтин Шаповалов).

Цього ж дня Костянтин Шаповалов вручив дипломи переможцям Всеукраїнського заочного літературного конкурсу сатири і гумору «Дядьку, а дядьку... Дайте 10 копійок». Результати конкурсу та твори-переможці опубліковані на сайті СХПУ http://shpu.com.ua/

По завершенні офіційної частини присутніх чекала не менш насичена концертна програма. Гості та члени церкви взяли участь у вікторині, яка висвітлює історію та діяльність церкви, подивилися театральну сценку, фільм про церкву, подивилися мюзикл на біблійну тему, прем'єра якого відбулася в цей день. Далі всіх чекав фуршет, спілкування та численні фотосесії на тлі ювілейної інсталяції.

Церква «Ранкова Зірка» м. Києва є ініціатором проведення Міжнародного кінофестивалю «Світло», який проходить у Києві з 2013 р, щорічної номінації «Пісня року в українському християнстві», сонмів пророків тощо. Під керівництвом своїх пасторів, які є професійними художниками, церква бере участь в організації та проведенні художніх виставок та благодійних аукціонів колекційного живопису, кошти від яких передаються сім'ям загиблих воїнів АТО. Одним з основних служінь церкви є служіння освячення.


Повернутися назад