Religion.in.ua > Україна > Баптисти організували свято Різдва і подарунки для 200 дітей-сиріт Київщини

Баптисти організували свято Різдва і подарунки для 200 дітей-сиріт Київщини


17 01 2020
Баптисти організували свято Різдва і подарунки для 200 дітей-сиріт КиївщиниДнями у Броварах на Київщині відбувся благодійний концерт «Велика різдвяна подія». Подія зібрала повний зал на 540 чоловік, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт баптистів України.

«О, Свята ніч, коли Господь, як людина, зійшов до нас із неба, щоб стерти пляму гріха» – з таких слів розпочався благодійний різдвяний концер. Організатори благодійного концерту Андрій та Ольга Романенки пояснюють мету: «Сам по собі концерт – це складна, з точки зору організації, подія. Сучасний світ не пристосований до сприйняття таких форматів.

Подія Різдва спонукала багато християнських родин об‘єднатися і зробили 200 подарунків для дітей-сиріт та тих, що живуть в складних життєвих обставинах, і запросили їх на це дійство.

У програмі взяли участь дитячий хор, співаки Володимир Вшивкін та Ольга Романенко, а також Київський об‘єднаний молодіжний хор та оркестр баптистів.

«За 16 років існування в ньому співали близько 600 молодих людей. Він об‘єднує як професіоналів, студентів консерваторій, так і непрофесіоналів, бізнесменів, політиків, студентів різних спеціальностей, що мають бажання співати разом музику із цінностями. Цього разу хор виконав як українську класику, так і сучасні пісні американських, європейських авторів», – розповідає диригент, художній керівник та організатор хору Віталій Болгар.

Цей хор вже втретє бере участь у святкуванні Різдва в Броварах. Але цього року молоді батьки взяли з собою власних дітей та разом заспівали різдвяні пісні.

Місцеві церкви підготували подарунки для дітей-сиріт та вдів АТО: Перша церква ЄХБ, «Благодать», «Відродження» та інші.

Також місцеві компанії долучились та організаційно сприяли благодійному різдвяному заходу: директори «Вторма» (Леонід Черепейнік), «Зееландія» (Андрій Василенко) та салон «Мадамс» (Алла Заворотна), який надав костюми для акторів і подарунки для дружин загиблих воїнів АТО.


Повернутися назад