Religion.in.ua > Україна > Євреї Дніпра вітають офіцера-юдея з присвоєнням звання «майор»

Євреї Дніпра вітають офіцера-юдея з присвоєнням звання «майор»


24 01 2020
Євреї Дніпра вітають офіцера-юдея з присвоєнням звання «майор»Єврейська громада Дніпра привітала офіцера Збройних сил України Павла Хазана, актівіста єврейської громади Дніпра (громада дотрімується хасідської традиції юдаїзму), з присвоєнням йому військового звання «майор». Майор Павло Хазан є командиром АСУ (C4ISR) Об'єднаних сил України на Донбасі, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Djc.com.ua.

Як зазначається, «бойовий підрозділ C4ISR займається розробкою та впровадженням в зоні бойових дій автоматизованих систем управління, а саме високотехнологічних програмно-апаратних рішень в галузі управління, передачі даних і радіозвʼязку за стандартами НАТО».

Прибувши для оформлення нового військового звання до Києва, Павло Хазан в четвертий вечір Хануки став гостем центральної синагоги імені Бродського, де йому було надано право запалювання свічок свята на головній ханукії.

Крім цього, офіцер Зброених сил України Павло Хазан нещодавно був удостоєний нагороди Міністерства оборони України «Знак пошани»


Повернутися назад