Religion.in.ua > Україна > Федерація універсального монотеїзму робить пріоритетом місію серед молоді

Федерація універсального монотеїзму робить пріоритетом місію серед молоді


17 01 2020
Федерація універсального монотеїзму робить пріоритетом місію серед молодіНаприкінці грудня 2019 р. в єврейському центрі «Менора» м. Дніпра відбулася четверта щорічна конференція «Світло Тори для народів світу», яка підводила підсумки першого року роботи створеної минулого року «Федерації Універсального Монотеїзму», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Djc.com.ua.

Відкриваючи конференцію, директор Українсько-єврейського общинного центру «Шатер Авраама» Хагит Мануйлова провело «ролл-колл», вітаючи делегації міст, що приєдналися до Федерації і створили успішні громади або знаходяться в процесі їх формування. Потім до учасників конференції з вітальним словом звернувся головний рабин Дніпра і регіону Шмуель Камінецький.

Далі на конференції прозвучали виступи й доповіді: лідера руху універсального монотеїзму в Україні Йосипа Гафта, рабинів Ішаі Гіссер, Менахема Коена, Давида Альтмана і Дов Бера Байтман, а також глави київської громади Сергія Казимирова.

На конференції були ухвалені рішення про прийом до Федерації нових громад, підведені підсумки роботи вже існуючих громад, про впровадження системи професійної підготовки освіти для керівників громад і співробітників. Також було прийнято принципове рішення про пріоритетний розвиток молодіжного спрямування - створення єдиної централізованої мережі клубів і молодіжних програм, проведення семінарів, тренінгів, таборів та інших форм активного залучення молоді та студентства до універсального монотеїзму.

Увечері відбувся гала-банкет для учасників конференції, друзів «Федерації Універсального Монотеїзму» і «Шатер Авраама», а також почесних гостей - представників обласної влади, меценатів, відомих журналістів і громадських діячів.

Захід проходив в «Menorah Grand Hall» і в його рамках відбулося запалення всіх восьми свічок Хануки, яке провели депутат обласної ради, ректор «Дніпровської академии неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради Віктор Сиченко і головний рабин Дніпра і регіону Шмуель Камінецький.

На гала-банкеті на честь проведення конференції виступили творчі колективи «Шатер Авраама» і запрошені гості: світлове шоу «WOW» і група «Мачете».


Повернутися назад