Religion.in.ua > Україна > Нужденним мусульманам Херсонщини роздали 35 тонн вугілля і 30 тонн дров

Нужденним мусульманам Херсонщини роздали 35 тонн вугілля і 30 тонн дров


27 01 2020
Понад 35 тонн вугілля роздали нужденним мусульманам Херсонської области за участю Всеукраїнської асоціації «Альраід». Допомогу надано в рамках співпраці громадської організації з німецьким добродійним фондом Muslimehelfen, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Альраід.

Кілька днів активісти розвозили в будинки малозабезпечених і нужденних мусульман вугілля, заздалегідь розфасоване в мішки. У селищі Новоолексіївка недалеко від адміністративного кордону з Кримом живе велика громада кримських татар. Там є люди, що потребують матеріальної підтримки. До того ж селище негазифіковане — жителі опалюють будинки вугіллям, дровами або використовують електрообігрів, тож допомога «Альраіда» в зимовий період важлива для місцевих мусульман.

Така акція не перша. Минулої зими мусульманам Новоолексіївки також роздавали вугілля, але цього року збільшився не тільки загальний обсяг допомоги, а й розширився «асортимент»: до вугілля додали дрова — їх роздали майже тридцять тонн. Це стало можливим, зокрема, завдяки великим зусиллям імама місцевої громади Усеїна Тохлу, а також місцевим активістам, що допомагали вантажити й довозити вугілля і дрова до будинків мусульман.


Повернутися назад