Religion.in.ua > Україна > На молитовному сніданку в Конотопі обговорювали благодійність і волонтерство

На молитовному сніданку в Конотопі обговорювали благодійність і волонтерство


21 01 2020
На молитовному сніданку в Конотопі обговорювали благодійність і волонтерство15 січня в Конотопській міській раді на Сумщині вкотре відбувся молитовний сніданок за участю представників громадськості, духовенства, керівництва міста, депутатського корпусу, працівників міської ради, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Kmc.media.

Захід розпочали привітаннями з нагоди Нового року і Різдва. Пісня «Нова радість стала» у спільному виконанні учасників молитовного сніданку та виступ дітей сприяли святковому настрою та ще раз нагадали присутнім про справжнє свято – народження Ісуса Христа.

Темою молитовного сніданку цього разу стала вічна тема добра, прийняття віри і Бога у серця і душі людей, повернення добрих справ на благо людині, тема волонтерства.

Переглянувши відеоролик про те, що Ісус може прийти до людини у різних образах, учасники молитовного сніданку вступили у жваву дискусію стосовно благодійності.

Зокрема настоятель храму святого мученика Івана воїна ПЦУ отець Степан Кузь висловив думку про те, що інколи милосердя перемагає Закон Божий, а людина, яка навіть не знає як правильно молитися, може бути за своїми добрими справами ближчою до Бога, ніж та, яка читає Євангеліє і не робить добра від душі для ближнього.

Служитель УЦХВЄ «Голос надії» Анатолій Рабій у своїй промові нагадав про дві найперші і головні заповіді – любити Бога і любити ближнього та акцентував, що друга заповідь не менш важлива, бо без любові до ближнього Бог не почує людину, без любові до ближнього важко любити Бога.

Присутня на молитовному сніданку депутат міської ради Інна Пащенко порушила тему волонтерства, зокрема у Конотопі. Вона наголосила на важливості волонтерської роботи у місті, актуальності даної теми, необхідності переймати кращий світовий досвід і створювати подібні організації, рухи для допомоги людям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Тимчасово виконуюча обов’язки міського голови Оксана Зимовець підтримала цю пропозицію, підкресливши, що волонтером може бути не кожна людина, що це психологічно складно – працювати з особливою категорією людей, від яких не потрібно очікувати вдячності, а просто робити добро, благодійні справи для людей, які цього потребують, і тим самим допомагати собі ставати кращим і бути ближчим до Бога.

Молитовний сніданок закінчився молитвою «Отче наш», яку разом з учасниками заходу прочитав настоятель католицької церкви отець Ромуальд та побажав усім присутнім вірити у добро і завжди робити добро.


Повернутися назад