Religion.in.ua > Україна > У Львові відбувся екуменічний молебень за мир в Україні та єдність християн

У Львові відбувся екуменічний молебень за мир в Україні та єдність християн


23 01 2020
У Львові відбувся екуменічний молебень за мир в Україні та єдність християн22 січня у львівському гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла УГКЦ відбувся екуменічний молебень за мир в Україні та єдність усіх християнських конфесій. У заході, який організував Інститут екуменічних студій Українського католицького університету, взяли участь духовенство Греко-Католицької, Римо-Католицької, Православної та Протестантської Церков м. Львова, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Очолив спільну молитву єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ Володимир Груца, який звернувся до численної громади із закликом до єднання і праці над тим, щоб плекати у собі чесноту людяності. Також участь в екуменічному молебні взяли отці-капелани Львівської архиєпархії УГКЦ.

Матеріали до Всесвітнього тижня молитов за єдність християн 2020 року підготували християни Церкви Мальти та Гоцо ("Християни Мальти Разом"). По завершенні молитви «P&P квінтет» виконав народні колядки в авторському аранжуванні.


Повернутися назад