Religion.in.ua > Україна > Єпископи ПЦУ очолили молитви в лікарнях Одеси і Рівного

Єпископи ПЦУ очолили молитви в лікарнях Одеси і Рівного


24 01 2020
Єпископи ПЦУ очолили молитви в лікарнях Одеси і РівногоНа запрошення начальника центру, полковника медичної служби Романа Кальчука, єпископ Одеський і Балтський Павло відвідав Військово-медичний клінічний центр Південного регіону (411 Одеський військовий госпіталь). У ці ж дні, 23 січня, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон очолив молебень у Рівненському центрі первинної медико-санітарної допомоги «Центральний» (колишня міська поліклініка №2), повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт ПЦУ.
З нагоди відзначення Дня соборності України в медичному центрі Одеси відбулося урочисте зібрання, перед початком якого єпископ Павло звернувся з вітальним словом до медичного персоналу і військовослужбовців та виголосив молитву за Україну.

Після вітальних слів відбувся концерт за участю народного артиста України Миколи Свидюка, громадського діяча Тодора Пановського та солістів Одеської опери.

Керуючого єпархією супроводжував клірик міста Одеси архімандрит Микита (Сировегін).

23 січня архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон у співслужінні духовенства Свято-Воскресенського кафедрального собору міста Рівне очолив молебень перед іконою святого великомученика Пантелеймона у Рівненському центрі первинної медико-санітарної допомоги «Центральний (колишня міська поліклініка №2).

За богослужінням молився головний лікар Олег Шрам та працівники медзакладу.

Звертаючись до медичного персоналу із проповіддю владика Іларіон побажав, щоб Господь, за молитвами святого великомученика Пантелеймона, подавав усім присутнім міцне здоров’я, мир та злагоду.

Потім духовенство  на чолі з архіпастирем колядками привітали медпрацівників зі святами та окропили їх Йорданською водою.


Повернутися назад