Religion.in.ua > Україна > Музей книги і друкарства України та академія УГКЦ обговорили плани співпраці

Музей книги і друкарства України та академія УГКЦ обговорили плани співпраці


28 01 2020
Музей книги і друкарства України та академія УГКЦ обговорили плани співпраці23 січня 2020 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого УГКЦ відбулася зустріч в. о. ректора протоієрея Василя Гоголя з директоркою Музею книги і друкарства України (Київ) Валентиною Бочковською, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

У ході перемовин було обговорено питання щодо налагодження співпраці, започаткування спільних наукових дослідницьких проєктів та обміну досвідом у галузі бібліотечної і музеєзнавчої справи. У зустрічі взяли участь проректор з навчально-методичної роботи протоієрей Андрій Чорненко, проректор з наукової роботи Олег Білоус, директорка бібліотеки Іванна Стрихар і доцент кафедри менеджменту і маркетингу Прикарпатського національного університет імені Василя Стефаника Тарас Романюк.

Гостя відвідала академічну бібліотеку і подарувала для книгозбірні «Каталог видань Почаївського та Унівського монастирів XVIII – ХХ ст. з колекції Музею книги і друкарства України».


Повернутися назад