Religion.in.ua > Україна > П'ятидесятники мають на Полтавщині 52 молитовні будинки і ще 2 будують

П'ятидесятники мають на Полтавщині 52 молитовні будинки і ще 2 будують


18 02 2020
П'ятидесятники мають на Полтавщині 52 молитовні будинки і ще 2 будують8 лютого 2020 року в Домі молитви церкви «Нове життя» м. Полтави відбулася обласна звітна конференція церков УЦХВЄ (п'ятидесятників) Полтавщини. Були присутні близько ста служителів з різних церков Полтавщини, а також почесні гості, старші служителі Микола Синюк (Луцьк), Михайло Мокієнко (Дніпро), Віктор Клець (Суми), Сергій Циганков (Харків), повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт п'ятидесятників України.

Захід розпочався співом молодіжного хору із Полтави, після чого єпископ Віктор Клець закликав усіх присутніх до молитви вдячності Богу за 2020 рік. Семінар про взаємовідносини із служителями викладав Микола Синюк. Після чого розпочалася звітна частина команди обласного об’єднання.

Михайло Роман, старший пресвітер Полтавщини, розповів, що в об’єднанні зареєстрованих церков – 61 (у них 1680 членів). 52 – молитовних будинки і ще 2 будується. Пасторів – 25, а дияконів – 45. Протягом 2019 року було відкрито дві церкви.

Було проведено 90 євангелізацій для дітей, які відвідало 5135 учасників. Центрів реабілітації нарко- та алко- залежних – 3. Більше 1 000 засуджених чули Євангеліє, отримали його та продуктові набори. Проведено більше 80 євангелізацій, розповсюджується духовна література тощо.

Також конференція підтримала пропозицію Михайла Романа про приєднання до обласної пресвітерської ради пастора із Диканьки Василя Медведя та призначили скарбником об’єднання пастора із Решетилівки Василя Бубку.

Михайло Роман, старший пресвітер Полтавщини, поділився зі служителями стратегічним напрямком служіння на 2020 рік: «Місіонерство та благовістя від початку були дуже важливими у праці церков, і це принесло свій плід – десятки відкритих нових церков та сотні спасенних душ. Душеопікунство передбачає не тільки працю із новонаверненими, але й із сім’ями та служителями. Через спілкування ми будуємо стосунки та запобігаємо виникненню багатьох проблем. Особисті взаємини із Богом – це фундаментальна істина, без якої неможлива Церква. Також необхідний саморозвиток служителів та вірян».

Особливо цікавими були теми ініціатив та інструментів, які проводив Володимир Бобик. Служителі ділилися корисними інструментами в праці. Ігор Скріпніченко розповів про те, яким чином Полтавська богословська семінарія може служити для церков: це – відкриті лекції, література, конференції та інша академічна допомога.

Олег Ремінець, відповідальний за проведення щомісячних з’їздних служінь, ділився чому варто приїжджати на молитви. Геннадій Андросов, редактор газети «Жива надія», розповів про необхідність розповсюдження євангелізаційних газет.Сергій Осадчук ділився підсумками праці у центрах реабілітації, а Славік Рабовлюк засвідчив про працю із підлітками та успіх в розповсюдженні газет «Жива надія».

Вадим Корольчук наголосив, що біл-борди та соціальні мережі є потужними інструменти для поширення Євангелія, важливо використовувати сучасні методи євангелізації. Ольга Худоба, відповідальна за сестринське служіння, розповіла про працю із жінками, а Ольга Даниленко – про специфіку роботи із дітьми. Ігор Фень – про співпрацю із владою.






Повернутися назад