Religion.in.ua > Україна > Адвентисти провели в Енергодарі низку соціальних заходів для населення

Адвентисти провели в Енергодарі низку соціальних заходів для населення


27 03 2020
Церквою АСД у місті Енергодар Запорізької області у лютому та березні 2020 року було проведено ряд програм, що були спрямовані на задоволення актуальних потреб та проблем оточуючих жителів міста, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт адвентистів сьомого дня.

Зокрема, був проведений благодійний захід 5 лютого для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах на базі Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Програма «Гармонія життя», що відбулася 21 лютого – 29 лютого, показала людям, що таке ефективне мислення та допомогла покращити взаємовідносини у сім’ї, з дітьми, колегами та друзями. Програма «Зцілення душевних травм» 22 лютого – 1 березня була спрямована на те, щоб донести до людей звістку, що насправді душевні травми може зцілити тільки люблячий Творець.

Розважальний захід «У колі друзів» 4 березня для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах на базі Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, був приурочений до Міжнародного жіночого дня 8 березня.

Поетичний вечір «Любов’ю дихає все» 7 березня, на якому були присутні творчі люди міста Енергодара, лунали спів та вірші про любов. На зустрічі люди дізналися про те, що любов буває різною, але найбільша любов – це любов Творця до людей.

Через введення карантину, у місті церква змушена була відмінити заходи, заплановані на другу половину березня та квітень, а саме: канікулярна школа «Енерджики», вечір пам’яті Анни Герман, пізнавальну програму Першого Київського астроклубу.

Церква адвентистів сподівається, що дії уряду, спрямовані на перешкоджання розповсюдження вірусу COVID-19 та введення карантинних заходів у країні принесуть добрі результати і вбережуть тисячі життів, та після закінчення карантину планує продовжити активну роботу для допомоги оточуючим.


Повернутися назад