
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) розробила Стратегію у сфері громадського здоров’я та протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, що визначає пріоритети та засади спільної діяльності церков та релігійних організацій України. Документ розроблений Комісією з питань соціального служіння ВРЦіРО
, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на ІРС. Робота над Стратегією велася за участі партнерських міжнародних, державних, громадських організацій, що представляють людей, які живуть з ВІЛ, ключові групи населення та за підтримки ЮНЕЙДС в Україні (в рамках сесії зі стратегічного планування, що відбулась 16-18 жовтня 2019 року).
Стратегія визначає бачення та пріоритетні напрями щодо відповіді на епідемію ВІЛ-інфекції/СНІДу та інші проблеми у сфері громадського здоров’я на період до 10 років, водночас містить ключові напрями діяльності на найближчі три роки (2020 – 2022).
Повний текст Стратегії доступний за цим посиланням: http://vrciro.org.ua/files/...
Нагадаємо, що у грудні 2007 року ВРЦіРО затвердила Стратегію та План участі церков та релігійних організацій України у протидії епідемії ВІЛ/СНІДу на 2008 – 2010 роки.