Religion.in.ua > Україна > Група прихожан Мукачева інфікована коронавірусом 2019-nCoV

Група прихожан Мукачева інфікована коронавірусом 2019-nCoV


30 03 2020
26 березня у 69-річної жительки Мукачева було підтверджено перший в Закарпатській області випадок інфікування коронавірусом 2019-nCoV. 29 березня, за повідомленням місцевої ОДА, було зафіксовано вже 19 нових випадків інфікування, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Укрінформ та РБК.

“Станом на 30 березня на Закарпатті є 20 осіб, у яких було діагностовано Covid-19. Перша жінка - з Мукачева, у якої вірус діагностували ще минулого тижня. Решта 19 — це контактні особи з її кола, у яких діагностування коронавірусу методом ПЛР в Закарпатському лабораторному центрі МОЗ дало позитивний результат. Наразі їхні біоматеріали на верифікації в Києві, саме тому цих 19 осіб ще немає у сьогоднішніх даних МОЗу”, - сказала на брифінгу директор департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Єлизавета Біров.

Всі заражені контактували з інфікованою жінкою під час церковної служби. За даними Duhovnyfront.com.ua, жінка з температурою пішла до Свято-Михайлівського храму УПЦ (МП) і заразила весь церковний хор, в якому співала.


Повернутися назад