Religion.in.ua > Україна > Римо-католицький єпископат України звершив покутне паломництво з молитвою про порятунок країни від мору

Римо-католицький єпископат України звершив покутне паломництво з молитвою про порятунок країни від мору


2 04 2020
25 березня єпископи Римсько-Католицької Церкви в Україні зібралися у Санктуарії Матері Божої Бердичівської (м. Бердичів Житомирської області), аби разом молитися Богородиці, випрошуючи у неї для українців порятунку під час епідемії, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Католицький Медіа-Центр.  

У коментарі для "Vatican News" архієпископ Львівський Мечислав Мокшицький розповів: «В цей трудний час для цілого світу і для нашої Церкви ми Єпископи Римо-Католицької Церкви в Україні удаємося до нашого Національного санктуарію в Бердичеві в цьому покутному паломництві, щоби випрошувати у Божої Матері милосердя і щоби Вона врятувала нашу Батьківщину Україну від цього мору, цієї хвороби. Щоби ми могли повернутися до щоденного життя в здоров’ї та в радості».

Цей час перед у Всеукраїнському санктуарії єпископи проведуть на адорації пресвятих дарів, співаючи молитви, "бо це такі молитви, які здатні випросити нам Божий мир і спокій у серці та здоров’я для усіх вірних нашої Церкви», підкреслив митрополит Мечислав Мокшицький.


Повернутися назад