Religion.in.ua > Україна > Послові Індонезії вручено відзнаку українських мусульман

Послові Індонезії вручено відзнаку українських мусульман


3 04 2020
Послові Індонезії вручено відзнаку українських мусульманНадзвичайний і повноважний посол Республіки Індонезія в Україні Юдді Кріснанді удостоєний відзнаки «За служіння ісламу та Україні». Про вручення української мусульманської відзнаки послові Індонезії заявив муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Саід Ісмагілов, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Іslam.in.ua.

«Відвідали Посольство республіки Індонезія в Україні, і подякували Надзвичайному та повноважному послові Індонезії в Україні панові Юдді Кріснанді за сприяння у відвідуванні мусульманських організацій Індонезії, — повідомляє Саід Ісмагілов. — За вагомий внесок у популяризацію культури Індонезії в Україні й активну роботу з налагодження контактів між мусульманськими організаціями обох країн пана Юдді Кріснанді було нагороджено медаллю «За служіння Ісламу та Україні».

На початку березня 2020 року духовний лідер українських мусульман зустрівся з очільниками найбільших ісламських організацій Індонезії. Зокрема, з головою організації Dewan Da’wah Islamiyah Indonesia (Індонезійська рада ісламського заклику) шейхом Мохаммадом Сіддіком. Також шейх Саід Ісмагілов відвідав найбільшу мусульманську організацію країни — Muhammadiyah («Мухаммадія») і провів зустріч з її очільником, шейхом Хайдаром Наширом (Haedar Nashir). Під час свого візиту до Індонезії Саід Ісмагілов також зустрівся з головою Ради мусульманських учених Індонезії (Majelis Ulama Indonesia) шейхом Мугіддіном Юнайді (Muhyddin Junaidi), який очолює Меджліс улемів цієї країни. Досягнуто домовленості про подальшу співпрацю ДУМУ «Умма» з представницьким органом мусульманських організацій Індонезії.


Повернутися назад