Religion.in.ua > Україна > Київська клініка адвентистів організувала міжнародну онлайн конференцію для лікарів, психологів та студентів-медиків

Київська клініка адвентистів організувала міжнародну онлайн конференцію для лікарів, психологів та студентів-медиків


20 05 2020
З 5 по 7 травня 2020 року відбулася онлайн конференція для лікарів, медичних працівників, психологів та студентів-медиків на тему «Психічне здоров'я медпрацівника та його пацієнта під час і після пандемії COVID-19». У конференції взяли участь 163 особи з Білорусі, Болгарії, Німеччини, Грузії, Італії, Казахстану, Молдови, Російської Федерації, Румунії, США, України, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Аdventist.ua.

З огляду на важливість збереження психічної стійкості медичного персоналу під час пандемії, Відділ здоров'я Євро-Азіатського дивізіону, АМАР (Асоціація Медиків Адвентистів Росії) спільно з клінікою «Ангелія» (Київ), яка виступила головним організатором, провели онлайн зустріч для всіх, чиє життя зараз зосереджене на боротьбі з інфекцією.

15 спікерів у сфері медицини зі США, Європи та ПАР протягом трьох днів ділилися досвідом, дослідженнями, знаннями, підбадьорювали і відкривали нові джерела для духовного зростання. Серед них були: президент медичного центру Лома Лінда доктор Річард Харт, президент Інституту Веймара доктор Ніл Недлі, директор Відділу здоров'я Генеральної Конференції Пітер Лендлесс, так само доктора в області психології та психотерапії, провідні фахівці та лідери клінік. Також своїм досвідом поділилися українські співвітчизники: директор клініки «Ангелія» - Юрій Бондаренко, який був ведучим цієї конференції, та Олексій Опарін - завідувач кафедрою сімейної медицини Харківської медичної академії післядипломної освіти.

Зі словом натхнення до учасників звернулися президент і секретар Євро-Азіатського дивізіону Михайло Камінський і Віктор Алексєєнко. Конференція транслювалася на Youtube каналі, і учасникам була надана можливість ставити свої запитання в онлайн чаті. Кожен день до зустрічі підключалися близько 150 електронних пристроїв, у більшості випадків, біля кожного з них було кілька слухачів.

На конференції обговорювалися такі теми як синдром професійного вигорання, симптоми депресії, які уроки можна винести з історії попередніх пандемій, звідки черпати натхнення і мотивацію. Було наголошено на важливості розуміння того, що медичні працівники - не роботи, і білий халат або навіть скафандр, не роблять їх менш психологічно вразливими. Тому їм, як нікому іншому, важливо дбати про своє здоров'я, дотримуватися режиму дня, приділяти увагу фізичній активності, ділитися своїми переживання з близькими, але найголовніше - довіритися Великому Лікарю, який пройшов цей шлях і знає, як втішити і підтримати.

Особливу увагу було приділено інформаційній самоізоляції від новин, телевізора, телефона та інтернету. Спікери також підкреслили важливість цілісного підходу до лікування пацієнта. Оскільки багато хворих знаходяться в ізоляції і стані невизначеності, ризик порушення психічної стабільності зростає. Саме тому, в даному випадку лікар повинен цікавитися душевним станом пацієнта, надаючи підтримку йому та членам його сім'ї.


Повернутися назад