Religion.in.ua > Україна > На Рівненщині парафіяни УПЦ (МП) жаліються, що їх конфесійні противники чинять «звукове» насилля

На Рівненщині парафіяни УПЦ (МП) жаліються, що їх конфесійні противники чинять «звукове» насилля


22 05 2020
На Рівненщині парафіяни УПЦ (МП) жаліються, що їх конфесійні противники чинять «звукове» насилляУ селі Будераж Здолбунівського району Рівненщини віряни ПЦУ моляться у храмі, а УПЦ (МП) - в церковному будинку. Вірні УПЦ (МП) жаліються, що їхні конфесійні противники транслюють службу через гучномовці, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Rivnepost.

«Ми молимося в будинку на церковному подвір'ї, вікна всі відкриті, тому що тісно. Зараз взагалі карантин, і ми змушені стояти біля будинку, – розповідає Ірина Тихонюк, віруюча УПЦ (МП). – Церкву і будинок розділяє всього лише кілька метрів. Як ми можемо молитися, коли озвучка богослужіння наших опонентів включена так, що чутно на іншому кінці села? Ми просили громаду ПЦУ не робити цього, адже їх зовсім небагато, і вони можуть без гучномовців чути свою службу, але нас їх священик навіть слухати не став».

Після невдалих переговорів з опонентами, віруючі УПЦ (МП) звернулися до їх настоятеля, ченця Марка, але він тільки розвів руками і повідомив, що не має можливості впливати на свою громаду.

Громада УПЦ (МП) вважає, що таким чином прихильники ПЦУ намагаються виселити їх з церковного будинку і заволодіти одноосібно всією церковною територією.


Повернутися назад