Religion.in.ua > Україна > Греко-католики зібрали понад 55 000 грн безхатченкам Львівщини

Греко-католики зібрали понад 55 000 грн безхатченкам Львівщини


22 05 2020
Греко-католики зібрали понад 55 000 грн безхатченкам ЛьвівщиниНапередодні Великодня Благодійна організація «Фундація духовного відродження», що діє при Львівській архиєпархії УГКЦ, у рамках цьогорічного онлайн-фестивалю «Святкуймо Воскресіння разом» започаткувала благодійну акцію. За час дії акції було зібрано понад п’ятдесят п’ять тисяч гривень від більше як восьмисот доброчинців, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

І після офіційного закриття організатори продовжували отримувати пожертви і телефонні дзвінки про бажання й надалі підтримувати Спільноту «Емаус – Оселя». Тому акцію вирішили продовжити до офіційного закриття карантину.

«Для безхатченків ми просимо пожертвувати дванадцять гривень. Дванадцять гривень – це середня ціна однієї хлібини, невелика сума, яку зможуть пожертвувати навіть люди, які через карантин не мають змоги працювати. Також ми закликаємо кожного, хто візьме участь в акції, долучити дванадцять своїх друзів до ініціативи через Фейсбук», – розповів директор благодійної організації «Фундація духовного відродження» диякон Ігор Колбасюк.

Алгоритм благодійної акції: пожертвувати 12 гривень + тегнути 12 друзів на Фейсбуці = підтримати безпритульних людей.

Реквізити: 5168757376092955 – картка Приватбанку, БО «Фундація Духовного Відродження» (керівник – Колбасюк І.В.), призначення: Формула благодійності-Оселя.


Повернутися назад