Religion.in.ua > Україна > Всеукраїнський Собор розпочав фотофлешмоб "Міцна родина - сильна Україна"

Всеукраїнський Собор розпочав фотофлешмоб "Міцна родина - сильна Україна"


17 06 2020
Всеукраїнський Собор розпочав фотофлешмоб "Міцна родина - сильна Україна"Всеукраїнський Собор, який об'єднує протестантські конфесії країни, розпочав масштабний фотофлешмоб "Міцна родина - сильна Україна" з метою популяризації сімейних цінностей. Йдеться про віртуальну ходу за сім'ю у вигляді фотофлешмобу, аби показати урядовцям та політикам, що питання сімейних цінностей є надзвичайно важливим для українського народу, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Sobor.com.ua.

На сайті Всеукраїнського Собору буде створена інтерактивна карта "Родини України за сімейні цінності", у якій висвітлюватимуться фото всіх родин, що візьмуть участь у фотофлешмобі. Клікнувши на область, у якій проживає учасник, можна переглянути фотогалерею родин з відповідної області та свою власну світлину.

Для участі у фотофлешмобі необхідно заповнити форму та в цій же формі прикріпити фото своєї родини з хештегом світлини #мизасімю (написати #мизасімю та тримати в руках - креативність вітається). Фото повинно бути не менше 500 кілобайт.

Якщо хтось надсилає фото своєї родини, то це автоматично означає, що він надаєте право на його використання у ресурсах Всеукраїнського Собору.

Фотофлешмоб діє до 16:00 25 червня.

Фото учасників організатори будуть добавляти у форматі онлайн на віртуальну карту, яка буде розміщена на сайті Всеукраїнського Собору. Також всі фото будуть розміщені на Фейсбук-сторінці SOBOR Art.

Крім цього, на учасників фотофлешмобу очікує розіграш цінних призів.


Повернутися назад