Religion.in.ua > Україна > Римо-католики здійснили велопаломництво до мощей св. Антонія на Львівщині

Римо-католики здійснили велопаломництво до мощей св. Антонія на Львівщині


25 06 2020
Римо-католики здійснили велопаломництво до мощей св. Антонія на ЛьвівщиніНовина про те, що мощі святого Антонія з Падуі з 13 червня знаходяться у римсько-католицькому храмі Успіння Діви Марії у Великих Мостах Сокальського району Львівської області, проявила духовну потребу помолитись та віддати шану цьому святому. Діти та молодь римо-католицької парафії Зіслання Святого Духа у Червонограді 20 червня вирушили у велопаломницво у Великі Мости, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Католицький Медіа-Центр.  

Подолавши 24 км, велопаломники зустрілися з о. Ігорем – настоятелем храму у Великих Мостах, який повідомив, що вони є першими паломниками у цьому місці та що кожен оберт їхнього колеса - це свого роду молитва. Взявши участь у месі, велопаломники молилися до св. Антонія у своїх потребах.

Отець Ігор, поділився своєю історією, про поверненням фігури св. Антонія до костелу, про те як св. Антоній вислухав його прохання та допоміг відновити храм, який був у жалюгідному стані (спочатку приміщення костелу радянська влада використовувала як кінотеатр, а пізніше перетворила у пекарню).

По дорозі назад велопаломники відкрили для себе інші цікавинки історії: три довоєнні мости через р. Солокія. "Настанови отця Миколи, підтримка сестри Оксани, весела та дружня компанія – все це допомогло нам подолати 35 км шляху додому", - повідомили учасники заходу.


Повернутися назад