Religion.in.ua > Україна > Мусульмани увійшли до складу Координаційної ради з питань захисту прав іммігрантів

Мусульмани увійшли до складу Координаційної ради з питань захисту прав іммігрантів


25 06 2020

Мусульмани увійшли до складу Координаційної ради з питань захисту прав іммігрантівУповноважена з прав людини Людмила Денісова підписала наказ про створення Координаційної ради з питань захисту прав іммігрантів. До складу Ради увійшли такі представники української мусульманської спільноти: очільник Громадської Спілки «Всеукраїнська асоціація «Альраід» Сейран Арифов, президент Африканської ради в Україні Діалло Ісса Садіо і секретар з правових питань Африканської ради в Україні Мохаммед Мохаммед Аббашер, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Іslam.in.ua.

Крім вищезазначених осіб, до складу Координаційної Ради увійшли представник Уповноваженого ВР України з прав людини, народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, громадських організацій і науково-експертного середовища.

У наказі 77.15/20 від 18.06.2020 року йдеться, що Координаційну Раду з питань захисту прав мігрантів створено відповідно до Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України».

Рада є консультативно-дорадчим органом, який створено з метою сприяння Уповноваженому з прав людини і представникові Уповноваженого з дотримання рівних прав і свобод у дотриманні прав іммігрантів в Україні, зокрема біженців та осіб, яким надано додатковий або тимчасовий захист; шукачів притулку; іноземців та осіб без громадянства, які мають дозвіл на тимчасове або постійне проживання в Україні; неврегульованих мігрантів, у розробленні законодавчих пропозицій з надання консультаційної й експертної допомоги з питань поліпшення стану захисту прав і свобод людини і громадянина в міграційній сфері.

Перше засідання Координаційної ради планується провести під головуванням представника Уповноваженого з дотримання рівних прав і свобод Верховної Ради України з прав людини Віктора Іванкевича 25 червня 2020 року (у четвер) в онлайн-режимі за допомогою ZOOM-конференції — з огляду на все ще чинні протиепідемічні обмеження.


Повернутися назад