Religion.in.ua > Україна > Клініка "Ангелія" завершила проєкт з протиепідемічної допомоги

Клініка "Ангелія" завершила проєкт з протиепідемічної допомоги


9 07 2020
Проєкт "Пункт протиепідемічної допомоги" із безкоштовного тестування на Covid-19 та видачі захисних наборів, які проводила київська адвентистська клініка "Ангелія", завершено з такими результатами: зроблено 110 безкоштовних тестів на Covid-19 та видано громадянам 3041 комплект особистого захисту від вірусної інфекції, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт адвентистів сьомого дня.

Клініка "Ангелія" розпочала цей проєкт як свою ініціативу допомоги громадянам від початку епідемії коронавірусної інфекції Covid-19 в Україні. Експрес-тести на Covid-19 робилися за всіма правилами протиепідемічної безпеки. Захисні індивідуальні набори, куди входили 3 маски або респіратор, гумові рукавички, санітайзери з дезінфекційним засобом стали допомогою для багатьох людей, серед яких медичні працівники, діти із дитячого будинку, люди з інвалідністю і всі охочі.

"Ми щасливі, що у такі важкі часи Бог благословив нас допомагати іншим! Ми вдячні всім, хто разом із нами здійснював цей проект", - зазначають організатори проєкту.Повернутися назад