Religion.in.ua > Україна > В Івано-Франківську добудовують новий корпус Католицького ліцею

В Івано-Франківську добудовують новий корпус Католицького ліцею


24 09 2020
В Івано-Франківську добудовують новий корпус Католицького ліцеюВ Івано-Франківську наближається до фінішу будівництво нового корпусу для учнів Католицького ліцею св. Василія Великого. Незважаючи на труднощі, які виникли у зв’язку з карантином, працівникам вдалося провести заплановані роботи і вже незабаром ліцеїсти матимуть можливість повноцінно харчуватися у новій сучасній їдальні, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

«Приміщення нашої їдальні є досить просторим. Загалом тут одночасно можуть харчуватися сто двадцять осіб: це і діти, і вчителі, і персонал школи. Однак, зважаючи на карантинні обмеження та задля дотримання соціальної дистанції, на даний момент харчування відбуватиметься в три зміни, на трьох великих перервах», – пояснив у коментарі для Департаменту інформації Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ о. Маркіян Букатчук – адміністратор Католицького ліцею св. Василія Великого.

Окрім сучасного приміщення та меблів, адміністрація Католицького ліцею подбала також і про якісне та корисне меню для дітей

«Наше меню ми старалися укласти так, щоби воно було перш за все корисне, ситне та смачне. Щодня наші обіди будуть змінюватися, щоби дітям не «приїдалася» одна й та ж страва», – кажуть в дирекції Католицького ліцею св. Василія Великого.

Уже зовсім скоро католицькі ліцеїсти матимуть можливість повноцінно харчуватися в обідній час у сучасній їдальні.


Повернутися назад