Religion.in.ua > Україна, Світ > Глава ПЦУ привітав предстоятеля Кіпрської Церкви з днем тезоіменитства

Глава ПЦУ привітав предстоятеля Кіпрської Церкви з днем тезоіменитства


16 11 2020
Глава ПЦУ привітав предстоятеля Кіпрської Церкви з днем тезоіменитстваМитрополит Київський і всієї України Епіфаній, предстоятель ПЦУ, 13 листопада 2020 року привітав архієпископа Нової Юстиніани і всього Кіпру Хризостома ІІ з днем тезоіменитства, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт ПЦУ.

«...З нагоди дня Вашого тезоіменитства, яке Ви відзначаєте сьогодні, й з нагоди 48-ї річниці пресвітерської хіротонії та 14-ї річниці інтронізації, які Ви молитовно відзначили вчора, прийміть сердечні вітання як від мене особисто, так і від усієї Святійшої Православної Церкви України, – йдеться у привітання. – Ви є справжнім прикладом віри та незламності подібно до святителя Іоана Золотоустого. Ваша віра в Господа є воістину живою та діяльною, про що свідчать діла заради блага всього світового православ’я загалом та Кіпрської Православної Церкви й народу Кіпру зокрема».

Глава ПЦУ підкреслює, що «з радістю згадує наше особисте спілкування та завжди підносить свої молитви» за предстоятеля Кіпрської Церкви. Також він просить молитов «за моє смирення і за весь побожний український народ».






Повернутися назад