Religion.in.ua > Україна, Світ > Баптисти спантеличені законами в Криму, які обмежують проповідь Євангелія

Баптисти спантеличені законами в Криму, які обмежують проповідь Євангелія


9 12 2020
Упродовж грудня 2020 року Всеукраїнський союз церков євангельських християн-баптистів (ВСЦ ЄХБ) молиться за церкви і служителів Криму і Запорізької області, а також про служіння молодіжного комітету, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт баптистів України.

Серед грудневих молитов ВСЦ ЄХБ - "Про служителів кримських церков. Про бачення від Господа, як проводити служіння в нинішніх умовах (пандемія, закони, які обмежують проповідь Євангелія).


Після російської окупації Криму на півострові було поширено законодавство Росії, яке суттєво звужує місіонерство і євангелізацію населення. Офіційний дозвіл на таку місію в РФ дають, як правило, представникам РПЦ.






Повернутися назад