Religion.in.ua > Україна > УПЦ (МП) передала 600 подарунків дитячим будинкам Донбасу

УПЦ (МП) передала 600 подарунків дитячим будинкам Донбасу


15 01 2021
УПЦ (МП) передала 600 подарунків дитячим будинкам ДонбасуСинодальний відділ УПЦ (МП) з соціально-гуманітарних питань провів збір для дітей-сиріт, які виховуються в установах неподалік від лінії розмежування в Донецькій і Луганській областях. 5 січня 2020 року в рамках акції «Подарунок сироті на Різдво» Відділ передав понад 600 подарунків до дитячих будинків Донбасу, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ (МП).

«У цьому році, з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, ми зібрали понад 600 подарунків і пересилаємо в Донецьку і Луганську області дітям, які перебувають в дитячих будинках і школах-інтернатах. До нас звернулися 9 дитячих будинків через організацію “Швидка оберігає кожного”. Лікарі швидкої допомоги передали нам листи дітей. І ми організували збір подарунків», – розповів глава Синодального відділу з соціально-гуманітарних питань протоієрей Сергій Екшиян.

Подарунки отримають діти спецінтернату для дітей з ДЦП та аутизмом у Волновасі; дитячий будинок в Маріуполі; діти зі школи інтернату в Красногорівці; Горська школа-інтернат; Вівчарівська школа-інтернат і дитячий садок, діти з селища Зайцеве і Жованка та інші.


Повернутися назад