Religion.in.ua > Україна > Івано-Франківська педагогиня католицького ліцею перемогла на обласному етапі конкурсу “Учитель року – 2021”

Івано-Франківська педагогиня католицького ліцею перемогла на обласному етапі конкурсу “Учитель року – 2021”


3 02 2021
Оксана Гошовська, учителька української мови та літератури Католицького ліцею святого Василія Великого, кандидатка філологічних наук, стала переможцем обласного етапу конкурсу “Учитель року – 2021”, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Оксана Гошовська – авторка цікавих майстер-класів з медіаграмотності, філологиня-блогерка.

Отримавши диплом з відзнакою в університеті імені Михайла Драгоманова, вступила до аспірантури та, працюючи в школі, успішно захистила дисертацію.

Родзинкою її професійної діяльності стало використання різноманітних інтерактивних ігрових платформ у навчальному процесі та формуванні життєво необхідних компетентностей, готовності учнів до розвитку та самореалізації.

Найбільш ефективним, на думку вчительки, став проєкт «Філологині на карантині», на створення якого педагогиню надихнули її ж вихованці. Адже учитель – це не просто носій інформації, а той, хто спонукає, надихає і крокує поруч із учнем, розуміючи потреби та уподобання покоління Z, яке почувається більш комфортно у соцмережах.






Повернутися назад