Religion.in.ua > Україна > «Паломниця» на BMW: дружина Віктора Медведчука анонсувала вихід проєкту «в жанрі авторського кіно»

«Паломниця» на BMW: дружина Віктора Медведчука анонсувала вихід проєкту «в жанрі авторського кіно»


8 02 2021
«Паломниця» на BMW: дружина Віктора Медведчука анонсувала вихід проєкту «в жанрі авторського кіно»Колишня телеведуча і дружина народного депутата від опозиції Віктора Медведчука Оксана Марченко анонсувала у Facebook вихід свого проєкту «в жанрі авторського кіно» та показала його тизер. В опублікованому короткому відеоролику Марченко приїздить на BMW із номером «Паломница» до церкви, щоб поставити свічку, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Detector.media.

За словами колишньої телеведучої, на створення проєкту її благословив глава УПЦ (Московського Патріархату) митрополит Онуфрій. «Паломница» мала вийти на каналі ZIK, який належить соратнику Медведчука – Тарасу Козаку. Оскільки на канал накладено санкції і він мовить тільки в YouTube (як і інші «канали Медведчука»), Марченко шукає новий майданчик для показу свого проєкту. Дата прем'єри наразі не оголошується.

«Ці фільми про головне – про любов до ближнього, любові Бога до всіх нас і про те, що до Нього ніколи не пізно прийти і поставити свої запитання, і головне – отримати відповіді», – написала дружина Медведчука у соцмережі.

Раніше низка громадських організацій направила відкритого листа Держдепартаменту та Міністерству фінансів США з проханням ввести санкції проти народного депутата від «Опозиційної платформи – За життя» Тараса Козака і дружини голови політради ОПЗЖ нардепа Віктора Медведчука Оксани Марченко. Саме за рахунок реєстрації бізнеса на дружину та соратника Віктору Медведчуку вдається мінімізувати вплив санкцій на себе.


Повернутися назад