Religion.in.ua > Україна > Для персоналу ДКВС України у Львові семінаристи УГКЦ провели оркестровий концерт

Для персоналу ДКВС України у Львові семінаристи УГКЦ провели оркестровий концерт


15 02 2021
Для персоналу ДКВС України у Львові семінаристи УГКЦ провели оркестровий концерт10 лютого 2021 року до Державної установи "Львівська УВП-19" з нагоди завершення різдвяних свят та формування позитивної атмосфери в колективі особового складу з найкращими побажаннями завітав духовний оркестр Львівської духовної семінарії Святого Духа Української Греко-Католицької Церкви, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Начальник та колектив установи висловили подяку семінаристам за створення гарної атмосфери та вручили подяку і символічні подарунки.

Цього ж дня в актовому залі державної установи «Личаківська виправна колонія» (№30) відбувся концертний виступ духового оркестру Львівської духовної семінарії Святого Духа. Від колективу семінаристів працівники почули, як виконання українських колядок, так і зарубіжних пісень на різдвяну тематику.

Після виступу капелан Української Греко-Католицької Церкви отець Тарас Мирка привітав усіх з різдвяними святами та останніми днями коляди. Побажав завжди приймати Ісуса Христа у своє серце.

Від імені персоналу та особисто начальник установи, полковник внутрішньої служби Олег Паук, висловив слова подяки гостям за неймовірні враження від концерту, плідну співпрацю з установою, за небайдужість, розуміння та підтримку у цей непростий час.






Повернутися назад