Religion.in.ua > Україна > Баптисти розпочали молодіжний проєкт «Рік для Христа разом»

Баптисти розпочали молодіжний проєкт «Рік для Христа разом»


1 03 2021
Комітет молодіжного служіння християн-баптистів України заохочує християнську молодь долучитися до проєкту «Рік для Христа разом». Ідея проєкту – потужний поштовх до змін у житті молодого християнина і тих, хто  його оточує, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт баптистів України.

Кожен, хто долучиться до проєкту, отримає набір інструментів, які зможе використати для розвитку учнівства у молодіжному служінні помісної церкви. Інструменти можна адаптувати під форми учнівства, які існують, такі як малі групи, мікрогрупи, «Д»-групи, наставництво сам на сам і так далі, або використати його як нову модель учнівства молоді у помісній церкві.

Упродовж року для учасників руху заплановані цікаві події, а саме: онлайн-марафони, розіграші, заходи з благовістя та активного відпочинку, тренінги на тему учнівства, конференції тощо. Також кожен може стати партнерами Біблійної місії та отримати різноманітні ресурси для практичного служіння помісної церкви.

«Давайте разом відкривати серце Богові, ділитись Євангелієм, впливати одне  на одного та зростати духовно. Адже ми можемо досягти для Христа 20 000 молодих людей по Україні», – закликають організатори проєкту.

Той, хто бажає, може оформити заявку на отримання набору інструментів. Для того, щоб ці інструменти запрацювали, потрібно дотримуватися п’яти простих кроків:

    "Молися та шукай друга, з яким ти посвятиш себе та пройдеш цей рік разом.
    Використовуючи інструменти з набору, почни поглиблено вивчати Слово Боже у підзвітності одне одному та систематичності.
    Ти маєш 10 наборів літератури, яка служитиме тобі гарним інструментом та мотивацією для благовістя своєму оточенню. Разом зі своїм другом розкажи Благу звістку тим, хто навколо тебе. Доповни набір подарунком та запрошенням на молодіжку чи малу групу і поширюй Боже Царство.
    Чи помічав ти, що люди навколо тебе мають багато повсякденних потреб, але вони залишаються непомічені? Стань відповіддю на ці потреби разом зі своїм другом. Покажи своє християнство на практиці!
    Будь у контакті з командою учасників руху «Рік для Христа разом», ділися своїми досягненнями з іншими, мотивуй віруючу молодь діяти своїм прикладом та формуйся як повноцінний служитель для свого покоління".


Повернутися назад