Religion.in.ua > Україна > Українська асоціація релігієзнавців оголосила спеціалізовану навчальну програму з журналістики

Українська асоціація релігієзнавців оголосила спеціалізовану навчальну програму з журналістики


7 07 2021
Українська асоціація релігієзнавців оголосила спеціалізовану навчальну програму з журналістикиУкраїнська асоціація релігієзнавців (УАР) і «СторіМейкер: школа громадянської журналістики» за підтримки DT Institute запрошує релігійні організації приєднатися до Школи тренерів СторіМейкер. Проєкт ініційовано з метою навчити представників релігійних громад ефективно комунікувати з органами державної влади, а також доносити свою думку до суспільства та медіа, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УАР.
Навчання в Школі є безкоштовним і відбуватиметься у форматі онлайн з 1-го вересня по 30-те листопада 2021 року.

Викладачі Школи – відомі українські медійники, блогери, правозахисники та експерти з цифрової безпеки – разом зі студентами візьмуть участь у розробці спеціалізованої навчальної програми («Випускного проєкту»). Цю програму випускники школи в подальшому матимуть право використовувати під час своїх персональних курсів.

Після закінчення Школи студенти отримають сертифікати міжнародного зразка з правом викладання громадянської журналістики.

Подати заявку на участь можна тут.  Заявки приймаються до 20 серпня 2021 року.

Зауважте, що обов’язковою умовою для подання заявки на участь у школі є успішне проходження онлайн-курсу громадської журналістики СторіМейкер та отримання сертифікату.

Онлайн-курс можна пройти за посиланням у будь-який зручний для Вас час. Навчання безкоштовне.

Маєте запитання щодо участі? Пишіть нам на електронну адресу CitizenJournSchool@gmail.com


Повернутися назад