Religion.in.ua > Україна > Віряни УПЦ (МП) на чолі зі священником мітингували біля парламенту проти електронних документів і за об’єднання України з Росією

Віряни УПЦ (МП) на чолі зі священником мітингували біля парламенту проти електронних документів і за об’єднання України з Росією


6 07 2021
Віряни УПЦ (МП) на чолі зі священником мітингували біля парламенту проти електронних документів і за об’єднання України з РосієюСвященник УПЦ (МП) з Почаєва Тернопільської області Олександр Марценюк очолив портест під стінами Верховної Ради проти біометричних паспортів (id-карток), діджиталізації та за об’єднання України з Росією, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на 0352.ua.

Мітинг відбувався ще 30 червня. Близько двохсот мітингувальників вийшли під стіни Верховної Ради України з плакатами «Вимагаємо видачі паперового паспорта – без суду!», «У смартфоні держава – це людина без імені і права?», «Народ України проти: УНЗР, id паспортів, «Е-Малятко», «Україна у смартфоні», «Рятуйте дітей від небезпечних Е-ідей».

Очолив акцію священник УПЦ (МП) із Почаєва Олександр Марценюк, постійний учасник подібних акцій проти діджиталізації, вакцинування та візового режиму із Росією. Раніше він став відомим скорботним віршем з приводу ліквідації проросійського терориста «Гіві» та заявами про молитовну підтримку «Новоросії» на російському сайті «Москва – Третий Рим». Українських воїнів о. Олександр називав «убийцами Донбасса».

Крім молитов біля Верховної Ради лунали піснеспіви про Росію і царя. Одна із учасниць дійства на камеру заявила, що мітингувальники також виступають за об’єднання України із Росією та Білоруссю і за «царя православного з роду Романових».


Повернутися назад