Religion.in.ua > Україна > Священник УГКЦ потрапив до десятки кращих на конкурсі Xiaomi ShotByMi Awards 2021

Священник УГКЦ потрапив до десятки кращих на конкурсі Xiaomi ShotByMi Awards 2021


6 07 2021

Священник УГКЦ потрапив до десятки кращих на конкурсі Xiaomi ShotByMi Awards 2021Китайська компанія Xiaomi вже оголошує імена переможців першого епізоду фотоконкурсу ShotByMi Awards 2021 «Барвисте життя» (Colorful life). Mi-фани з усього світу подали на конкурс 164 000 робіт, серед яких призи отримало 11 фотографій. Усі надіслані фото та відео було переглянуто Комітетом з попередньої оцінки. Після чого останнє слово щодо відзначення нагородами фоторобіт перейшло до суддів світового рівня – Маттіа Пассаріні, Макса Ріва та Манго Стріт, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Рingvin.pro.

Офіційна команда ShotByMi оголосила володаря Гран-прі ‒ Jelly Febrian. За свою перемогу він отримає творчий грант у розмірі $ 5000, сертифікат учасника та подарунковий набір ShotByMi. Також було оголошено імена 10 учасників, які вибороли заохочувальні призи. До цієї десятки потрапив представник України Андрій Максимович. Він – священник УГКЦ з м. Стрий, Львівської обл.

Фотографії, подані на конкурс, продемонстрували особисте бачення життя учасниками, які розповіли унікальні історії через об’єктив телефона Xiaomi. Переможне фото українського конкурсанта зафіксувало три види ростбіфа як ілюстрацію рецепту вірного приготування.

«Барвисте життя» – перший епізод глобального конкурсу ShotByMi Awards 2021. Вже скоро буде оголошено про старт наступного епізоду. Всі переможні роботи можна подивитись на сайті Mi Community.


Повернутися назад